Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mody

7. 4. 2008

Návod k instalaci naleznete vždy v textovém dokumentu read me, ten je téměř vždy přiložen u modu. Většina velkých Modů se navíc jednoduše instaluje (např. jako hra). Budete však s velkou pravděpodobností potřebovat tento prográmek.

Teleport Mod v1.0 - s tímto módem se můžete teleportovat do různých částí města pomocí telefonních budek. Víc se dočtete v ReadMe. Zákaz kopírování bez autorova svolení.
Autor: Tommyk
Velikost: 8,9 MB

 

Ilegal Mod - tento mod přidá: V misi Návštěva lepší společnosti (saliery bar) přibude:
- Pár chlápků se zbraněmi.
- Když se jich něco zeptáte hned vám odpoví jenom někteří jeden si píská atd.
- Nedoporučuju je nasrat jinak máte hned kulku ve svém bezbranném těle.
- Mění zvuky zbraní a hudby(částečně)
- Mění textury salieriho baru a policejních uniforem
Autor: Ben
Velikost: 23,3 MB

 

Footpath and Road Mod v2.4 Modern Look - Don Mafioso připravil další verzi tohoto povedeného modu, která se dělí na dvě verze. Jedna je moderní a jedna je "třicátá léta".
Autor: Don Mafioso
Velikost: 0,64 MB

 

Matrix World Mod - tato modifikace vám zahalí celé město do zelené mlhy. Modifikace se stahuje výjimečně přes ulož.to (díky velikosti).
Autor: NaDr
Velikost: 114 MB

 

Footpath and Road Mod v2.3 - další verze této velmi povedené modifikace. Tentokrát mění textury silnic ;).
Autor: Don Mafioso
Velikost: 0,35 MB

 

New Hotel Corleone Mod - tento mod předělá velmi pěkně Hotel Corleone do 21. století.
Autor: Mark
Velikost: 3,6 MB

 

Lost Heaven 1932 v1.2 - dlouho očekávaná verze tohoto skvělého modu s kterým vám opravdu viditelně oživne Mafia a to díky neuvěřitelné hromadě scriptů, postav apod. Objevení všech vám zabere spoustu času ;). Doporučuji si přečíst read me! Mod je určen pro tento web a je zakázáno ho kopírovat bez mého nebo Pavlovo svolení!
Screeny z modu
Autor: Pavel
Velikost: 38,1 MB

 

New Age Mod demo - jedná se o demo modu, který vám přemění město do 21. století. Na Cantrell City to sice nemá, ale i tak stojí za stáhnutí ;).
Zdroj: http://www.newagemod.wbl.sk
Autor: Popel
Velikost: 21 MB

 

Footpath and Road Mod v2.2 - máme tady další verzi tohoto skvělého modu. Tentokrát mění textury parkoviště a zlepšuje viditelnost textur.
Autor: Don Mafioso
Velikost: 0,4 MB

 

Magic Bullet 1.0 - další velmi povedený a hlavně originální mod, ve kterém ovládáte vystřelenou kulku. A jak na to? Vystřelte z Coltu 1911 a držením levého tlačítka myši ovládejte kulku než urazí 200 metrů, nebo dokud nezasáhne cíl. Po nárazu kulka exploduje, takže si nestřílejte pod nohy :).
Zdroj: http://mafiascene.com
Autor:
Kanala
Velikost: 5,3 MB

 

Footpath and Road Mod v2.1 - další verze tohoto modu, která přidává textury na parkoviště, upravuje některé textury na realističtější apod. Poděkovat bych chtěl také autorovi, který nás zařadil do seznamu webů, které mohou Mod umístit na web.
Autor: Don Mafioso
Velikost: 0,4 MB

 

Zombie Mod -  tento mod vám změní Salieriho rodinu na zombie a Salieriho bar na krvavé lázně :).
Autor: Harry
Velikost: 1,9 MB

 

Bazooka Mod verze 1 -  skvělá modifikace díky které budete mít místo sniperky Mosin Nagant 1891/30 opravdu povedenou Bazooku. Můžete s ní střílet po všem, co vás jen napadne ;).
Autor: GSTR
Velikost: 6,7 MB

 

The MAFIA TreeS Project 1.0 - tento mod vám mění všechny stromy ve hře a musím říct, že to vypadá opravdu realisticky a hlavně skvěle. Autor upozorňuje na vysoké HW nároky, takže pozor! Mod je určen pro tento web!
Autor: JBrewer
Velikost: 0,8 MB

 

Footpath and Road Mod 2 - pár dní po první verzi tohoto modu je tu verze druhá... Osobně se mi líbila více verze první, ale rozhodně to neznamená, že byste neměli druhou verzi vyzkoušet.
Zdroj: http://mafia.scorpions.cz
Autor: Don Mafioso
Velikost: 0,3 MB

 

Little Italy Park Mod 2 - tento mod Vám upraví parkoviště v denním a nočním městě ve čtvrti Little Italy. Přidá oplocení, Monstertruck, který je pancéřovaný, Blackdragon, který je nezničitelný (kromě karoserie) a pokud Vám někde uvízne, tak se vrátíte na parkoviště a u Lucase si můžete auto resetovat na původní pozici. Dále přidá ostrahu na parkovišti, Vaše přátele (Salieri, Sam, Paulie, Sarah, Lucas...), můžete jim pomocí lékárničky měnit zbraně, na parkovišti si zadarmo můžete opravit auto u Lucase, taky můžete sebe a Vaše přátele vyléčit a vzít si některé zbraně a náboje, vedle vašich přátel jsou věšáky, kde si můžete vzít maskování, či jiné oblečení. Vjezdní brána se na detekci sama otevírá a zavírá... proto když chcete vyjet z pozemku, nemusíte pracně vystoupit otevřít vrata a zase nastoupit. Stačí jen vjet před ně a sami se otevřou a zase zavřou. Taky po městě na parkovištích, nebo mezi uličkami jsou zaparkovaný prototypy, tak si je najděte ;-). Ještě byla trochu pozměněna doprava... hustota, jiný auta. Občas sprchne. Turbo - z 0 na 100 Km/h - sekundární klávesa střelba (F). Z 0 na 200 Km/h - sekundární klávesa klakson (musíte si nastavit). Hru si můžete zadarmo, kdykoliv a za jakékoliv situace uložit klávesou "F1". Při nahrání uložené pozice budete mít 100 % života, tak  nezapomeňte použít lékárničku.
Autor: Mafian2771989
Velikost: 3,2 MB

 

Footpath and Road Mod - tato malá modifikace vám, jak už asi podle názvu hádáte, změní chodníky a silnice v celém Lost Heavenu na mnohem graficky propracovanější. Opravdu pěkná podívaná.
Autor: Don Mafioso
Velikost: 0,3 MB

 

Lost Heaven 1932 v1.1 - další verze velmi povedeného modu, který má za hlavní úkol, zpříjemnit a oživit vám jízdu. Oproti předchozí verzi jsou zde nové zvuky, textury atd. Doporučuji si přečíst read me!
Screeny z modu
Autor: Pavel
Velikost: 34,2 MB

 

Change of day Mod - tuto super modifikaci, která je sice na internetu už nějaký ten pátek, možná znáte. Možná ale patří mezi ty, který jí naopak neznají (jako já) a to je velká škoda. S tímto modem je totiž jeden den v Mafii, 36 minut v reálu. Nyní se vám tedy bude ve hře stmívat až bude nakonec naprostá noc a zase naopak... Doporučuji si přečíst read me!
Zdroj: http://mafiascene.com
Autor:
Pinkshit
Velikost: 0,2 MB

 

Unlimited Draw Distance - skvělý mod, který zvýší dohlednost ve městě. Nyní tedy můžete vidět celé město z jediného pohledu. Dávejte si však pozor na HW nároky, které se samozřejmě zvýší.
Tento mod původně vyšel, jako patch a zbytek věcí (editace v editorech atd. si musíte udělat sami). Jedná se o úpravu souboru scene2.bin, který musíte různě editovat pro každou část hry, abyste dohlednost zvýšili. Balík s patchem a danými programy stahujte zde. Odkaz nahoře je archiv s upravenými soubory pro Denní město (autorem je Filip Richter), takže se vyhnete veškeré práci s editory.
Zdroj: http://mafia.scorpions.cz
Autor:
GOLOD55

Velikost: 1,5 MB

 

Airplane Mod verze 1 - zní to skoro neuvěřitelně, ale opravdu se nyní v Mafii můžete proletět (zatím je k dispozici jen jedno letadlo, doporučuji přečíst si read me). Létání není úplně doladěné, ale autoři brzy plánují druhou verzi toho báječného modu.
Zdroj: http://mafiascene.com
Autor: GSTR a ASM
Velikost: 10,8 MB

 

Cantrell City 1.0 demo - finální demoverze Cantrell City modu. Nebudu zde vypisovat co všechno obsahuje, protože je toho opravdu hodně.
Zdroj: http://esaul.finewaystudios.com
Autor: Esaul
Velikost: 164 MB

 

Houmelesové by Scary - mini mod, který upravuje 17 misi (přidá do ní Thompsony a brokovnice). Mise se stane velmi optížnou.
Autor: Scary
Velikost: 2,4 MB

 

Lost Heaven 1932 - tento mod vám má především zpříjemnit a oživit hraní Mafie. Přidává spoustu scriptů, auta na parkoviště, různé vychytávky... Prostě paráda. Doporučuji vám přečíst si read me, pokud se o modu chcete dozvědět více.
Autor:
Pavel

Velikost: 7,8 MB

 

Prostitute Mod - mávající ženy (slečny) se změní na prostitutky. Chce to u sebe mít 3000, pokud máte zastavte u prostitutky, která vás sice obere o peníze, ale zvýší vám hodnotu zdraví.
Zdroj: http://mafia.scorpions.cz
Autor:
SecurityManKillJoy

Velikost: 1,5 kB

 

Sell Taxi Mod - váš taxík nyní můžete prodat (potom znovu koupit). Stačí jen zastavit u mávajícího chodce, který vám nabídne určitou částku, poté vystoupíte promluvíte si s chodcem a peníze jsou vaše a taxík jeho...
Zdroj: http://mafia-forever.wz.cz
Autor: Hnikarr
Velikost: 1kB

 

PG's Busy Mod - s tímto modem budete mít mnohem hustší dopravu.
Zdroj: http://mafia.czechgamer.com
Autor: PG
Velikost: 5,8 MB

 

Freestyle Mod - mod mění obleky, ksichty, Salieriho bar atd...
Trailer - představí vám Mod
Zdroj: http://mafia.czechgamer.com

Autor: Mark
Velikost: 5,1 MB

 

Igi Script Mod v1.0 - tento mod vám oživí Mafii pomocí velmi dobře udělaných scriptů.
Autor:
A_E_M
Velikost: 1,5 MB

 

Flocons en LC - velmi povedený mod s kterým vám bude v Mafii padat sníh. Krásná podívaná.
Zdroj: http://BarMafieuso.new.fr
Autor:
Condor
Velikost: 2,2 MB

 

Resident Evil Mod - tento mod vám předělá misi v hotelu Corleone. Místo ochranky po vás půjdou totiž zombíci a vy je navíc budete killovat mečem! Jde o dobře provedený mod a o dobrou zábavu.
Zdroj: http://mafia-forever.wz.cz
Autor:
LOQUE
Velikost: 2,7 MB

 

CityBars Mod v1.0 - jeden z nejlepších modu pro Mafii (alespoň podle mě). Otevírá nespočet interiérů (bary, policejní a hasičskou stanici, mrakodrap, skoro všechny interiéry známé z misí atd.).
Mapa s otevřenými lokacemi
(autorem jsem já, omluvte pomalé načítání mapa má 5 MB)
Locomotive
- ano s tímto patchem vám bude jezdit ve městě mašina (musím uznat, že to vypadá skvěle ;-). Pozor! Musíte mít samozřejmě nainstalovaný CityBars Mod.
Autor:
GOLOD55 & Akay
Zdroj: http://BarMafieuso.new.fr

Velikost: 16 MB

 

Pilsen Mod alpha demo - zatím taková velmi chudá verze Pilsen modu, ale i přesto vám doporučuji jí zkusit.
Autor: Vikki
Zdroj:
http://pilsenmod.wz.cz
Velikost: 48,4 MB

 

Mafia Cuban Mod - jak už asi z názvu vyplývá, tento mod vám změní Mafii na Cubu. Vypadá to celkem dobře ;), zkuste a uvidíte.
Autor:
Yosokana
Zdroj:
http://BarMafieuso.new.fr

Velikost: 76 MB

 

Promo verze Cantrell city - zatím zkušební verze Cantrell city modu. Najdete zde pár věcí, které se objeví i v konečném Cantrell City, ale není toho zatím příliš.
Autor:
Esaul
Zdroj:
http://esaul.ic.cz

Velikost:
7,3 MB

 

Salieri zdivo Mod - toto je opravdu jen takový mini mod, který vám změní zdivo v Salieriho baru.
Autor:
Mark
Zdroj:
http://mafia.svether.net
Velikost:
2,0 MB

 

MS 2005 Mod - tento mod je to pravé pro všechny fanoušky hokeje. Mění více než 70 textur na hokejové.
Autor: STK
Velikost:
2,4 MB

 

Multiplayer Racing Mod - s tímto modem si můžete zahrát závody po internetu (bohužel se mi mod nepodařilo rozchodit, snad budete mít větší štěstí).
Zdroj: http://mafia.gameparadise.cz

Velikost: 2,6 MB

 

SchneeMod v1.5 - jeden z nejlepších a nejoblíbenějších modů Mafie, který vám zahalí do sněhobílého kabátu celé Lost Heaven.
Autor:
SchneeMOD-Team
Zdroj:
http://mafia.planet-multiplayer.de

Velikost: 139 MB

 

Real Car Facing v1.4 - tento mod vám předělá několik modelů aut na opravdová auta z 30 let. Některé vypadají velmi dobře ;).
Zdroj: http://mafia.gameparadise.cz

Velikost: 24 MB

 

New Little Italy Mod 0.5 - mod který vám přidá několik scriptů, autobazar, plastického chirurga atd.
Autor:
Tom
Zdroj:
http://mafia.tvorbawebu.com
Velikost: 1,2 MB

 

Valuha Mod - v tomto modu můžete například jezdit s osobním řidičem, najmout si Sarah, jako bodyguarda atd.
Zdroj:
http://mafia.tvorbawebu.com
Velikost: 1,4 MB

 

Hawai Mod - tento mod vám udělá z Lost Heavenu slunný ostrov. Pěkná podívaná...
Autor:
Sascha Schmidt
Velikost:
3,3 MB

 

The Alive Mod 16 - tento mod umí spousta věcí. Nejdůležitější jsou: Můžete si najmout bodygarda, když v autě stlačíte klávesu E tak auto prudce zrychlí, ve městě jsou Mafiáni, které když zabijete dostanete odměnu....
Autor: MikeMouse
Heslo:
 Alive mod v.16
Zdroj:
http://www.webgamer.ru
Velikost: 34 MB

 

Sky Mod v1.0 - tento mod sice není úplně nový, ale myslím, že ti kteří ho nemají, tak potěší. Jo abych nezapomněl na jednu důležitou věc :-). Mod mění oblohu.
Autor: Sir Killalot

Zdroj:
http://BarMafieuso.new.fr

Velikost: 10 MB

 

Death Match Gallery - mod, který vám v poslední misi přidá hodně spřízněných mafiánů a vy se postavíte proti hordě nepřátel. Docela sranda ;-).
Autor: Hnikarr
Velikost:
2,9 MB

 

Lost Heaven Script Mod 1.0 - tento mod mění kamery v menu, ceny v jízdě a několik dalších věcí.
Autor:
Zbyněk
Zdroj:
http://mafia-2.wz.cz/

Velikost: 1,4 MB

 

NoRmAl Mod 2 beta - nový mod od CasinoMana, který dokáže spoustu věcí, jako auta na parkovišti, odvoz vlastním řidičem atd.
Autor: CasinoMan
Zdroj:
http://normal-mod.wz.cz
Velikost: 1,2 MB

 

WandrMod - tak tenhle mod vám prohodí asi 50 modelů, změní pár skinů atd.
WandMod Update - velikost 188 kB
Trailer - velikost 0,8 MB
Autor:
Showfeck
Zdroj: http://www.showfmmm.wz.cz
Velikost: 5,6 MB

 

Old School Mod - tento mod vám ukáže, jak měla vypadat Mafie.
Autor:
Showfeck
Zdroj:
http://www.showfmmm.wz.cz
Velikost: 1,8 MB

 

Rap Mod - tento mod vám změní postavy na rapery.
Autor:
Showfeck
Zdroj:
http://www.showfmmm.wz.cz
Velikost: 2,4 MB

 

Hippies Mod - první mod od P.H, který vám změní textury v celém městě. Je to docela crazy a po chvilce z toho bolí oči ;-).
Autor: P.H
Zdroj:
http://www.mafiacze.wz.cz
Velikost: 2,7 MB

 

1. Bonus pack pro Trabi Mod - změní reklamy na závodním okruhu.
Autor: Slander a Vašek
Velikost:
0,15 MB

 

Trabi Mod - nový mod,který vám umožní jezdit na zavodním okruhu z trabanty.
Autor: Slander a Vašek
Velikost:
1,6 MB

 

1. Bonus pack pro Trabi Mod - změní reklamy na závodním okruhu.
Autor: Slander a Vašek
Velikost:
0,15 MB

 

Racing Mod - s tímto modem můžete jezdit po závodním okruhu s normálními auty.
Autor: ?
Velikost: 84 kB

 

FRaK Mod - autor, který si říká RaK, nám vylepšil Taxi Mod.
Autor: RaK
Velikost: 8 kB

 

Switzerland Mod - nový mod, který vám změní Lost Heaven ve Švýcarsko (celkem přes 70 textur).
Autor: ?
Velikost:
2,15 MB

 

Taxi Mod v0.5 - nová verze Taxi modu a česká! Konečně byly předělány hlasy lidí, aby mluvily srozumitelněji, ale bohužel to stále není ono.
Autor: RaK
Velikost: 11 kB

 

Taxi Mod - a je tu první mod, který upraví volnou jízdu. Můžete plnit různé mise, za které dostanete peníze, najímat si ochranku, kupovat si různé předměty atd. I když mod není zdaleka dokonalý, stojí zato ho vyzkoušet.
Autor: C06alt
Velikost: 11kB

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re:sp33

(LNCHCV, 22. 1. 2012 12:59)

Prosimtě tady kopírujou skoro všichni'!

resident evil mod

(rangon5, 21. 2. 2010 19:33)

Resident evil mod je moc pěkný mod děkuji za možnost stáhnout

Mafia java hra na mobil

(mafia.jar, 22. 1. 2010 1:01)

Nasel jsem Mafia PC na mobil!! Někdo říká, že mu to nejde,, ale já mám SE k550i a jde to v pohodě! je to v EN, ale příběh vlastně znáte.
Napište SMS ve tvaru "p tune mafia" na číslo 903 09 99
a přijde Vám odkaz ke stáhnutí. Super.

mod?mod?mod?a mod?

(james a pavel, 6. 1. 2010 18:13)

my name is james píše zástupce pavel já pavel píšu
jamesův komentář protože jomesovím slovům by jste
nerozuměli james má otázku na jeden mod resident evil
mod za1 je návod napsán nějakým cizím jazikem za2 kdo
vymislel takovou blbost.

humus

(killov, 5. 3. 2009 14:47)

Módy jsou vinikající ale jsou okopírovaný a nic novýho humus.

sss

(tom, 10. 9. 2008 19:53)

sere me to ze skoro u polovini nemate obrazky ale mody nejsou spatny

MAgore omg LOL :D

(Sp33, 25. 8. 2008 10:56)

Kopčácký hovado máš t o zkopírovaný seš lamer